Моделювання, корекція та фарбування бровей

Вартість: 150 грн
Тривалість процедури: до 1 години

Фарбування бровей в Одесі від майстра Вікторії Степанової

Доглянуті брови з плавними і акуратними лініями є запорукою привабливості жіночого образу. Тому моделювання брів - одна з найбільш затребуваних послуг в наші дні, що надається багатьма косметичними салонами.

Що це таке?

Архітектура брів - досить складний процес, який передбачає проведення кількох етапів. Головне завдання при цьому - досягнення ідеальної форми, контуру, кольори. Все це має на увазі проведення попередніх розрахунків з урахуванням особливостей обличчя, планування, розмітки, вибір кольору і найбільш підходящою методикою.

Далі вже потрібна корекція брів - процес, що передбачає видалення зайвих волосків, що проводиться за допомогою:

  • пінцета;
  • епілятора;
  • триммера;
  • ножнічек.

Крім того, брови корекція може передбачати також і укладання, при якій використовується особливої ​​форми щіточка або міні-гребінець, а також прозорий віск для фіксації. Як один з варіантів корекції, клієнтам пропонується фарбування брів. Вибір фарбувального пігменту безпосередньо залежить від потрібного результату і від необхідної стійкості.

Як правило, фарбування брів здійснюється двома способами:

Перший спосіб - за допомогою фарби.

Сучасні виробники рекомендують великий колірний спектр різних барвників, а тому цей спосіб дає можливість забезпечити натуральний відтінок волосся. Фарбування брів в Одесі в умовах нашого косметологічного кабінету гарантує якісний ефект через правильну підбору барвника.

Другий спосіб - з використанням хни.

Фарбування брів хною дає можливість отримати шоколадні та золотисті відтінки. Цей натуральний барвник повністю гіпоалергенний, і тому може застосовуватися навіть вагітними жінками, підлітками та годуючими мамами. Крім того, брови, пофарбовані хною, отримують додатковий догляд у вигляді підживлення корисними мікроелементами.

Вартість послуги з моделювання брів в Одесі буде невеликою, якщо ви звернетеся в косметологічний кабінет за адресою вул. Глушка, 8. Головною перевагою в цьому випадку можна назвати:

  • можливість записатися на процедуру або консультацію будь-яким зручним способом - по телефону або безпосередньо на сайті;
  • повна безпека в плані стерильності інструменту і якості використовуваних пігментів;
  • фарбування брів хною або будь-яка інша процедура проводиться в комфортних умовах з урахуванням всіх вимог клієнта.

Всі, хто вже встиг скористатися послугами косметичного кабінету, відзначають високий професіоналізм майстра і відмінну якість виконуваної роботи.

Корекція бровей в Одесі тепер доступна для кожної жінки, яка бажає створити завершений образ. Приблизну вартість послуг, приклади виконаного макіяжу ви зможете побачити на сторінці сайту. Тому, якщо вам потрібно підправити форму, усунути деякі вади або просто ви хочете замовити фарбування брів в Одесі - звертайтеся до нас, ми із задоволенням допоможемо досягти бажаних результатів!

МОЇ СЕРТИФІКАТИ І ДИПЛОМИ

ВІДГУКИ ТА ПИТАННЯ

Прийом клієнтів проводиться за попереднім записом
ЧИТАТИ БЛОГ