20.11.2019г. 5034

Чи можна робити татуаж під час місячних: міфи і реальність

Чи можна робити татуаж під час місячних: міфи і реальність
Більшість представниць прекрасної статі, які бажають зробити перманентний макіяж, заздалегідь дуже ретельно готуються до цієї процедури. Вони підгадують час, щоб пійти на цей період у відпустку або планують певні вихідні. Такі маніпуляції найчастіше пов’язані з небажанням виглядати непривабливо в очах знайомих, співробітників або рідних людей. Найбільше наших жінок лякають набряки тканин після проведення процедури, або скоринки на шкірі, які з’являються внаслідок загоєння дерми. Але сьогодні мова піде про зв’язок татуажу з «червоними днями календаря». Дана стаття розповість, наскільки безпечний татуаж брів під час критичних днів: і чи варто його робити або все ж краще почекати з тиждень.

Трохи про помилкиДуже багато жінок, які вдаються до послуг косметичних салонів, щиро переконані, що більшу частину процедур бажано не робити під час менструацій. Швидше за все, такі рекомендації вони чули з вуст своїх подружок або ж знайшли інформацію в мережі Інтернет. Однак, зважившись одного разу на нарощування нігтів, фарбування волосся або інші косметичні послуги в «ці дні», в кінцевому результаті вони розуміють, що отримані результати абсолютно не відрізняються від тих, які були в звичайні дні. З цього випливає, що всі думки подібного типу про неможливість проходження процедури під час менструації — це звичайний міф, нічим не підтверджується, і, на жаль є дуже поширеним.

Що стосується татужу губ, повік або брів, то ці події також оповиті міфами недовіри і побоювання. Дуже багато зазвичай бояться наступного:

 • через зниження больового порогу будуть неприємні відчуття, які не зможуть зняти навіть знеболюючі препарати;
 • пігмент барвника проявить себе не кращим чином — з’являться прогалини і лисини; порушаться еластичність і пружність шкіри, і навіть відбудуться зміни в складі шкіри;
 • підвищується ризик зараження вірусною інфекцією, так як імунітет значно знижується;
 • зміни в гормональному фоні приведуть до зміни кольору барвника.

Це тільки частина поширених помилок, і серед них є і такі, які переходять всі межі розумного. Якщо ж говорити про зміну відтінку пігменту, то таке порушення дійсно іноді має місце бути, однак, зовсім з іншої причини. По-перше, найчастіше це відбувається через дуже глибоке введення препарату під шкіру. Другий випадок — використання барвника чорного відтінку. Тільки ці два чинники можуть вплинути на колірні зміни, але ніяк не «ігри» гормонів в організмі жінки.

Як все відбувається насправді?Способи, які використовуються в наші дні в косметичних салонах, абсолютно не відрізняються травматичністю, і ніяким шкідливим впливом на жіночий організм не володіють. Потрібно сказати, що пудрові брови можуть дозволити собі навіть вагітні жінки і матері-годувальниці. Даний процес абсолютно безболісний і не передбачає використання знеболюючих засобів. Тому татуаж брів або інших частин тіла або обличчя в «ці дні» можна робити спокійно. Відкласти на невеликий час цю процедуру допускається:

 • при появі незрозумілої слабкості організму;
 • при виражених болях в сегменті очеревини і на попереку;
 • якщо сильно болить або паморочиться голова, спостерігається нудота або інші патологічні ознаки захворювань.

У цих випадках татуаж рекомендується відкласти на наступний день, і то — тільки через те, що проводити таку процедуру буде просто дискомфортно.

Об’єктивні причини для заборониРазом з тим слід обов’язково зазначити і наявність чинників, через які перманентний макіяж на бровах все-таки буде потенційно небезпечним:

 • наявність синдрому набутого імунодефіциту;
 • цукровий діабет;
 • якщо у людини погано згортається кров;
 • епілептичні припадки;
 • ротавірусна недуги;
 • проблеми онкологічного характеру;
 • запалення дерми особи.

Також не варто скидати з рахунків і індивідуальні особливості організму — в цьому випадку до нього все ж краще прислухатися. Йдеться про можливий перепадах температур, артеріальний тиск, інше. На такому етапі дуже важлива рекомендація лікаря.

І на останокВ основному, татуаж брів під час місячних — це абсолютно безболісна і безпечна процедура, яка проводиться максимально ефективно в 99 відсотках. Тому, якщо вам дуже хочеться поліпшити свою зовнішність, надати обличчю виразність, але ви сумніваєтеся, чи варто це робити в такі дні — не бійтеся запитати поради у досвідчених фахівців.

Майстер перманентного макіяжу Степанова Вікторія, який веде свою професійну діяльність в Одесі в цьому напрямку, допоможе вам повністю розвіяти застарілі міфи.

Перманентний макіяж бровей Одеса — записатись

Якщо Вам потрібно терміново зробити татуаж в певний день?

Вам ніщо не завадить це зробити, так як ніяких протипоказань при доброму здоров’ї людини немає і бути не може. А будь-який недолік, якщо він виявиться, дуже легко відкоригувати.
 
Повернутися

ТАКОЖ ЧИТАЮТЬ

Прийом клієнтів проводиться за попереднім записом
ЧИТАТИ БЛОГ