26.11.2019г. 1562

Що обрати: зиму чи літо для процедур з перманентного макіяжу

Що обрати: зиму чи літо для процедур з перманентного макіяжу

Перманентний макіяж - процедура, доступна завжди

Багато хто цікавиться, яку пору року найбільш оптимально обрати для того, щоб робити перманентний макіяж без наслідків для здоров'я. Насправді цей фактор ніякої ролі не грає, і тому погоджуватися на дану процедуру можна в будь-який момент. Будь-то за вікном 20-градусний мороз зі снігом або ж спекотне літо - пудровий макіяж при будь-яких обставинах буде виглядати ідеально. Основний нюанс в цій ситуації полягає в умовах догляду за шкірою після проведення косметичних маніпуляцій. Даний процес має певні відмінності, що стосуються зимового і літнього періодів. І саме про це потрібно поговорити більш детально.

Літній татуаж: ключові моменти

Літо - саме той час року, коли татуаж брів найбільш затребуваний у жінок. Збираючись на відпочинок на морське узбережжя або відвідуючи часто басейн, кожна жінка прагне виглядати добре і хоче бути незалежною від впливу факторів зовнішнього середовища. Адже загораючи на пляжі або пирнаючи в водну гладь, будь-яка жінка бажає виглядати гідно і при цьому не підфарбовувати постійно брови.

Проте, при підготовці до процедури перманентного макіяжу брів слід враховувати наступні наслідки:

 • Оброблена дерма буде відновлюватися близько 2 - 3 тижнів. Протягом цього періоду не можна довго перебувати під сонцем, а також відвідувати солярій і басейн. Тому пудрові брови або будь-яку іншу процедуру по татуажу потрібно робити мінімум за місяць до поїздки у відпустку.
 • В процесі відновлення шкірних тканин дуже часто утворюються скориночки, і жінка може відчувати нестерпний свербіж. Все це, безсумнівно, вплине негативним чином на враження під час відпочинку. Відносним винятком в даному випадку є пудрові брови. Техніка його проведення кардинально відрізняється від техніки татуажу, і тому період загоєння після сеансу проходить набагато легше.
 • Під час регенераційних процесів не можна допускати, щоб на оброблену шкіру потрапляли пил, бруд, піт і пісок.

Підсумок усього вищесказаного - перманентний макіяж найкраще робити за 1-2 тижні до поїздки, а краще за місяць. Цього цілком вистачить, щоб шкіра добре зажила і не створювала дискомфорту для жінки.

Але при цьому необхідно також врахувати, що дуже часто після сеансу татуажу може знадобитися процедура корекції, щоб виправити всі недоліки, поправити форму і колір брів. Вона проводиться як раз через місяць, коли шкіра повністю відновлюється. Корекцію можна відкласти на більш пізній термін, а можна взагалі не робити, якщо результати проведеної роботи повністю влаштовують замовницю. У даній ситуації все залежить від побажань клієнта, але сам нюанс також потрібно враховувати заздалегідь.

Чому влітку «перманент» найбільш затребуваний?

Найголовніше, чим гарний перманентний макіяж в жаркий період року - його надзвичайна стійкість. Будь-яка жінка відмінно знає, наскільки складно «утримати» декоративну косметику на обличчі в сильну спеку - туш «пливе», олівець обсипається, підводка розмазується, і усувати всі недоліки доводиться кілька разів протягом дня. Наявність татуажу дозволяє повністю позбутися від подібної проблеми. Жінка виглядає завжди бездоганно, і при цьому у неї відпадає необхідність постійно носити з собою повну косметичку.

Які мінуси?

На жаль, потрібно також згадати і про деякі недоліки проведення процедури в літню пору, які виглядають наступним чином:

 • на процедуру потрібно записуватися заздалегідь, оскільки в даний період кількість бажаючих зробити татуаж брів різко зростає;
 •  слід ретельно продумати і правильно вибрати час для процедури, щоб вона не збіглася або частково не наклалася за часом з відпусткою;
 • так як ультрафіолет вкрай несприятливо впливає на оброблену шкіру, то в реабілітаційний період потрібно подбати про її захист. Для цього рекомендовано носити капелюхи з широкими полями і прикривати брови і повіки сонцезахисними окулярами. Крім того, потрібно буде користуватися спеціальними косметичними кремами з рівнем захисту не менше 40 SPF;
 • сам процес проведення татуажу може бути вельми дискомфортним через спеку - особливо якщо в косметичному кабінеті відсутній кондиціонер.

Як доглядати за шкірою?

Найголовніше, про що потрібно пам'ятати - це необхідність уникати впливу сонячних променів і вологи, а також намагатися якомога менше пітніти. А це означає, що на період загоєння дерми слід знизити фізичну активність, відмовитися від відвідувань басейну, лазні і сауни, а також трохи менше перебувати під відкритим небом.

Зимовий татуаж: ключові моменти

У холодну пору року перманентний макіяж також доступний, як і влітку. З огляду на те, що в середньому ефект триває 2 - 3 роки, ви отримаєте можливість легко надягати светри з вузькою горловиною, грати в сніжки, носити головні убори в будь-якому модельному виконанні - все це не зможе порушити цілісність вашого макіяжу.

У чому переваги?

Крім відмінного ефекту і досконалості жіночого образу, зимовий татуаж має низку незаперечних переваг:

 • немає надмірної пітливості, що заважає якісному загоєнню;
 • швидке відновлення цілісності шкірних покривів.

Мінуси

Тим не менш, деякі вади в проведенні татуажу взимку все-таки є, наприклад:

 • висока ймовірність виникнення вірусних і респіраторних захворювань, що змушують відкласти на час проведення процедури;
 • шкідливий вплив ультрафіолету також має місце бути, тому тут теж потрібні сонцезахисні окуляри;
 • не можна довго перебувати на морозі, особливо перші 7 днів після косметичного сеансу; 
 • є можливість пошкодити шкіру при надяганні светрів, шапок і намотуванні шарфів.

Як доглядати взимку?

Рекомендації, яких потрібно дотримуватися для відновлення дерми, нічим істотним не відрізняються від традиційних правил по догляду за пошкодженою шкірою. Єдине, про що потрібно пам'ятати в цей період - про необхідність якомога менше перебувати на морозі і холодному вітрі.

Пудрові брови - «знахідка» при будь-яких обставинах

Техніка пудрових брів унікальна тим, що вона має на увазі мінімальне травмування дерми. Барвник впроваджується у верхні шари шкіри точковим способом напилення, що дає можливість в подальшому гарантувати швидке відновлення її цілісності. Більш того, найчастіше при загоєнні побічні ефекти виникають у вигляді незначного лущення, а це значно оптимізує реабілітаційний період. Саме тому пудрові брови можна робити в будь-який місяць в році.

І на останок

Ми рекомендуємо вам записуватися на процедуру перманентного макіяжу тоді, коли це зручно вам. За умови, якщо ви знайдете професійного майстра, ризик неприємних наслідків повністю нівелюється. Головне при цьому - прислухатися до всіх порад фахівця і правильно їх виконувати. І тільки тоді ви будете виглядати ідеально при будь-яких погодних умовах.
 

Проконсультуватись у мастера татуажу Вікторії Степанової з приводу перманентного макіяжу губ в Одесі по телефону:

+38 093 000 47 78.

Повернутися

ТАКОЖ ЧИТАЮТЬ

Прийом клієнтів проводиться за попереднім записом
ЧИТАТИ БЛОГ