11.12.2019г. 41575

7 питань про пудрове напилення брів

7 питань про пудрове напилення брів

Особливості пудрового напилення: основні питання

Тоненько вищипана ниточка брів давно вже залишилася в минулому - на зміну їм прийшло нове віяння. В наші дні модно мати гарні, яскраво виражені густі брови, що відрізняються природністю форми і напрямком зростання волосків. Щоб сучасні жінки завжди виглядали ідеально і при цьому витрачали мінімум часу на нанесення декоративного макіяжу, косметологи розробили і успішно задіють принципово нові техніки. Одна з них відома як пудрове напилення брів. Крім цієї назви, процес створення красивих бровок має ще кілька інших найменувань: піксельний або нано-напилення, тіньова растушевка. Що це таке і які дії передбачає даний процес - про це та багато іншого розповімо в статті.

У чому суть напилення?

Перш за все, варто відзначити, що дана процедура кардинальним чином відрізняється від класичного татуажу в силу різних особливостей самої методики. Пудрові брови - аж ніяк не забита барвником бровна дуга. Це процедура, яка передбачає дбайливе і мінімально травматичне проколювання верхніх шарів дерми за допомогою спеціальної голочки. Саме цей інструмент дає можливість точково вводити пігмент, що дозволяє в кінцевому результаті отримати приголомшливий ефект розмивання. Брови виглядають природно і дуже ефектно - створюється таке враження, що на них щойно нанесли макіяж олівцем або тінями.

Ця техніка є унікальною також своєю універсальністю. При промальовуванні брів майстер може використовувати різні відтінки кольору, гармонійно поєднуючи їх в єдину «картину». Наприклад, цілком допустимо зробити плавний перехід від світлих тонів до більш насичено-темним. До інших, не менш важливих переваг даної техніки, можна віднести також такі фактори:

  • маскування різних вад і недоліків шкіри в зоні біля брів, таких як рубці, шрами, темні плями, сліди від акне, інше;
  • коригування асиметричних форм обличчя;
  • візуальне підняття так званого «клює» кінчика брови;
  • можливість підібрати потрібний колір, що особливо актуально при висвітлених бровах;
  • створення ідеального зовнішнього образу, де брови грають далеко не останню роль.

Процедура створення пудрових брів доступна для жінок будь-якого віку. Особливо рекомендований цей метод дівчатам, волосся і брови яких дуже швидко висвітлюються на сонці. Важливим фактором тут також є і те, що в процесі проведення маніпуляцій рідні волоски абсолютно не зачіпаються, тому їх випадання повністю виключено. Це пояснюється тим, що волосяні фолікули знаходяться набагато далі в глибині, і барвник просто до них не проникає.

У чому відмінність техніки пудрових брів і татуажу?

Якщо говорити про відмінні особливості, то тоді потрібно розглядати три основних моменти: спосіб проведення процедури, тип пігменту і сам результат. Роблячи класичний татуаж, майстер малює суцільну лінію брів, форма і колір яких далекі від природності. Оскільки фарба вводиться на глибину від 1 мм, то організму складно побороти чужорідну речовину, і ефект фарбування видно роками. У деяких випадках пігмент залишається назавжди, змінюючи лише періодично колір.

При методі пудрових брів в процесі застосовується речовина іншої якості - більш легке і не таке в'язке. Ефект зазвичай триває не більше 3 - 3,5 років - за цей час пігмент повністю виводиться з організму. Зовні пудрові брови абсолютно різняться від тих, які виконані татуажем.

Вони не володіють різкими обрисами контуру, мають природний відтінок, максимально наближений до природного, і виглядають вельми органічно на обличчі. Все це свідчить про великі переваги даної процедури на тлі інших косметичних маніпуляцій.

Наскільки це болісно?

Перманентний макіяж - процес, в будь-якому випадку має на увазі травматичність шкірних покривів. У зв'язку з цим його складно віднести до категорії невідчутних або приємних. Втім, з метою знизити больові відчуття все процеси майстер проводить під анестезією. Для цього на оброблювану зону наносяться знеболюючі гелі на основі лідокаїну. Як правило, це робиться двічі - до початку маніпуляцій і під час процедури. На жаль, препарати не можуть повністю зняти хворобливість, але все ж певну частку комфорту забезпечують. Тому пудрові брови не завжди рекомендовані вагітним жінкам, годуючим мамам, а також людям з чутливою шкірою. Разом з тим, як свідчить практика, відчуття, які відчуває людина під час проведення процедури, суто індивідуальні. Деякі дівчата, незважаючи на анестезію, все одно скаржаться на біль, а є і такі, які спокійно сплять під час процесу.

З якою метою роблять корекцію пудрових брів?

Виправлення недоліків після процедури - це не примха майстра, а необхідність, викликана певними факторами. Перш за все, дає про себе знати організм, який не завжди допускає повного засвоєння пігменту. Тому, якщо після загоєння шкіри на бровах спостерігаються пропуски або жінку не влаштовує їх форма і колір, то процедура корекції допоможе повністю усунути всі ці недоліки. Проводиться вона через місяць, коли дерма повністю відновиться і пігмент всядеться. Багато майстрів записують своїх клієнтів повторно відразу ж після першої процедури перманентного макіяжу.

Чи припустимо робити пудрові брови на давній татуаж?

У даній ситуації все залежить від того, наскільки насичений колір старого макіяжу. Якщо він досить слабкий, то пудрові брови цілком зможуть замаскувати його. Але в більшості випадків це неможливо, так як техніка татуажу має досить глибоке впровадження пігменту під шкіру. Через це колір найчастіше змінюється, але сама фарба залишається на довгі роки. Пудрові брови мають на увазі поверхневе впровадження барвника точеним методом, і тому приховати суцільну лінію татуажу буде дуже складно. Виправляти стару фарбу найкраще Ремувером або лазером, оскільки жодна з відомих в косметології методик не в силах візуально замаскувати старий татуаж.

Чи припустимо робити пудрові брови в літній період?

За великим рахунком, з точки зору досягнення бажаного результату, абсолютних показань по часу проведення процедури не існує. Просто влітку, в спекотні дні, у людини з'являється бажання частіше приймати освіжаючий душ або поплавати в морі, в річці або у водоймі. В процесі загоєння шкіри контакти з водою вкрай небажані - і тільки лише це може бути деякими протипоказаннями. З іншого боку, зима також може піднести свої сюрпризи у вигляді сильних вітрів і морозів. Тому, якщо ви точно впевнені, що можете забезпечити всі умови для ефективного загоєння і відновлення шкірних покривів після процедури - можете впевнено робити пудрові брови тоді, коли вам це буде зручно.

Чи можливо виведення пудрових брів і як це відбувається?

Досить часто бувають і такі моменти, коли жінка приймає рішення позбутися від перманентного макіяжу. Причин для цього насправді дуже багато - набридло, не подобається форма, хочеться інший колір і багато іншого. Якщо потрібно тільки дещо підправити, то в цьому випадку в будь-який момент можна записатися на коригування брів. Якщо ж виникає бажання повністю усунути пудровий ефект - тоді можна скористатися одним з методів, докладно описаних в іншій статті. Але перед цим бажано запитати поради у косметолога, адже найчастіше вибір способу безпосередньо залежить від типу пігменту, що вводиться під шкіру. Наприклад, для світлих тонів брів найкраще підійде Ремувер, а чорний і інші темні кольори добре піддаються лазеру.

Пудрові брови змінюють життя на краще

Ті, кому доводиться щодня користуватися декоративною косметикою, по достоїнству оцінять всі переваги перманентного макіяжу даного типу. Зробивши брови, можна на тривалий час забути, що таке олівець, підводка або тіні. Ви перестанете спізнюватися на роботу і важливі зустрічі, і з упевненістю будете відвідувати басейн або спортзал. Адже ваша зовнішність при будь-яких обставинах буде бездоганною, а у вас з'явиться багато вільного часу для себе і своєї сім'ї.

Повернутися

ТАКОЖ ЧИТАЮТЬ

Прийом клієнтів проводиться за попереднім записом
ЧИТАТИ БЛОГ